מה הן עבירות סייבר ומדוע הן כל כך מסוכנות?

0
848
מה הן עבירות סייבר ומדוע הן כל כך מסוכנות?
מקור pixabay

מעצמת אינטרנט והייטק כל כך מתקדמת כמו מדינת ישראל, היא לא רק כר פורה להצלחות מקצועיות ואקזיטים. בשנים האחרונות אנחנו מגלים יותר ויותר סיפורים של לוחמת סייבר ועבירות סייבר המתבצעות בשטח מדינת ישראל על ידי אזרחים ישראליים. אז מה היא בדיוק עבירת סייבר ולמה היא כל כך מסוכנת? כל הפרטים מפי הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אלון ארז.

עבירות סייבר – עולם שלם של מידע שמסכן את כל המעורבים

עבירת סייבר, היא עבירה על קודים וחוקים שקשורים להתנהלות עם מידע ברשת האינטרנט. על-פי-רוב, מבוססת עבירת סייבר על קושי לייצר ביטחון מידע או על חשיפה של פרטים מסוכנים על ידי אנשים בנקודות מפתח בצבא. בדיוק מהסיבה הזו, עבירות סייבר יכולות לסכן גם את האדם הבודד אבל גם קבוצת אנשים שלמה שעובדת על פרויקט מסווג. ולכן כדי להתמודד איתם צריך לקבל את השירות המקצועי של עורך דין פלילי בתל אביב בהקדם האפשרי.

טיפול בעבירות סייבר בצבא – הוא טיפול פלילי חמור

אם מדברים על עבירות סייבר בצבא, הסיכון לביטחון המדינה יכול להיות מאוד גדול ומשמעותי. כל פעולה פשוטה משפיעה על האופן שבו הצבא שומר על מידע ויכולה לחשוף את פעילות הצבא אל מול האויבים שלנו. הצבא לוקח בצורה מאוד רצינית את ההתמודדות עם עבירות סייבר, מה שאומר שאתם עלולים למצוא את עצמכם מסובכים עד צוואר. עורך דין עבירות סייבר יודע איך לפנות לצבא ולקבל את כל המידע שצריך לקבל על מנת לטפל בתיק בצורה זהירה אבל גם מאוד אחראית לטובתכם.

אתם לא לבד, וכדאי להיות מודעים לעובדה הזו

בפעם הראשונה שבה אתם מוצאים את עצמכם במעצר בגלל עבירות סייבר, יכול להיות שאתם תרגישו לבד ומאוד מפוחדים. זו היא תחושה טבעית, אבל חשוב שתזכרו לפעול בצורה זהירה ולקבל ייעוץ לפני חקירה כדי לא להסתבך עוד יותר ממה שאתם מסובכים כבר עכשיו. אחרת, כל מילה שאתם תגידו בסופו של יום, עלולה לפעול לרעתכם ולהשפיע על ההתנהלות בתיק.

גם במצב שבו אתם נמצאים תחת לחץ רב והנכם צריכים לתת תשובות לחוקרים בחקירות סייבר, עדיין יש לכם זכויות בסיסיות שצריכות להישמר. ולכן, כדאי לפנות ויפה שעה אחת קודם לעזרתם של אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין אלון ארז, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי מהימן. לפרטים נוספים וליצירת קשר 0507368203.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן