הגנה בכל פשע שמתבצע נגדכם

0
45
קרדיט - Canva

הקדמה הביאה אתה גם עבירות שנעשות באמצעות טכנולוגיות שונות וזה כולל גם עבירות אינטרנט, חדירה לטלפונים והאקרים למחשבים ולתוכנות. ריבוי העבירות האלה מחייב הגנה מיוחדת מפניהם וגם בגינן, אם מאשימים אתכם בהן. במקרים כאלה רק עורך דין סייבר שמתמחה בתחום זה והוא בעל הידע המתאים להגנה עליכם יכול לטפל בזה לשביעות רצונכם ועם תוצאות טובות. ההתמצאות בתחום זה מחייבת לא רק את ההיכרות עם החוק אלא גם עם התחום ועם אנשי מקצוע שיכולים לסייע נגד פריצות סייבר, עבירות הונאה וגניבה שנעשות במקרים כאלה וגם הנזק שנגרם לכם כתוצאה משימוש במחשב ובתוכנות. משרד עו’’ד אלון שליכטר מציע לכם את שירותיו כדי לטפל בכל מקרי עבירות הסייבר שנעשות נגדכם כדי להגן עליכם ולעשות צדק עם מי שאחראי לכך.

עבירות תנועה הן חמורות מכפי שנהוג לחשוב

מחסומי משטרה ובדיקות שנערכות לנהגים בשעות מסוימות בערבי בילוי או במחסומי פתע מיועדים לתפוס בדרך כלל נהגים שנוהגים בהשפעת חומרים אסורים. יש גם מקרים שמעוכבים ומורדים מהכביש בגלל בעיה מכנית ברכב שמסכנת חיים והם נוהגים בו בכל זאת, ועוד עבירות דומות שמחייבות הורדת הנהג מהכביש. בית המשפט אינו מקל ראש בעבירות כאלה בגלל התאונות הרבות שבהם מעורבים נהגים שנתפסו בגין התנהלות כזאת ולכן יש לקבל הגנה של עורך דין מהרגע הראשון שבו אתם נחשדים בכך. נהיגה תחת השפעת אלכוהול נחשבת לעבירה קשה מאוד ולכן יש להוכיח שלא נהגתם בשכרות על ידי הוכחת חפותכם ובדיקת התוצאות של הבדיקות שנעשו לכם במחסום. יש מקרים רבים שבהם אפשר להוכיח זאת בגלל אי תקינות של הינשוף או בגלל לקיחת בדיקת דם שיש לה הסברים נוספים, ולכן עורך הדין שמייצג אתכם ינהל את התיק שלכם בהתאם על מנת לאסוף כמה שיותר ראיות לחפותכם. ניהול האסטרטגיה שדרושה להגנתכם היא תוצאה לש ידע וניסיון והיכרות עם המערכת והיא חלק מעבודת עורך הדין המנוסה באמת.

ייצוג הולם ומקצועי

במקרים רבים התוצאה שמתקבלת בתיקים שנפתחים נגדכם תלויה רק במידת המקצועיות והמומחיות של עורך הדין שמייצג אתכם ולכן חשוב מאוד לבחור בו נכון. ככל שהוא מכיר את התחום ויודע מה לעשות וכיצד לנהל את התיק שלכם, כך גם גדל הסיכוי שהוא יוכל לחלץ אתכם מכתב אישום או ממשפט שבו יש לכם סיכויי הרשעה. זהו ההבדל שבין השינוי לרעה של מסלול חייכם ליבן התוצאות הטובות שאתם מצפים להן. משרד עו’’ד אלון שליכטר מנהל כבר שנים רבות את התיקים של לקוחותיו בהצלחה ומשיג להם את התוצאה הטובה ביותר.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן