כל הטיפים המרכזיים לבחירת עו"ד משפחה

0
468
קרדיט CANVA

ייתכן כי לא פעם במהלך חייו תזדקקו לפנות לשירותיו של עו"ד משפחה, ובמידה ונכנסתם לכאן קרוב לוודאי שאתם כבר עמוק בתוך החיפושים ולכן, במטרה לסייע לכם לבצע הבחירה הנכונה ביותר, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל הטיפים שיש לקחת בחשבון לפני שפונים לשירותיו של עו"ד משפחה:

  1. הבינו לעומק את הצרכים שלכם  נסו להבין באופן מעמיק מהו סל השירותים לו אתם זקוקים מאותו עו"ד משפחה. מהו הנושא המתייחס אל דיני המשפחה מתקשר באופן ישיר למקרה שלכם? האם מדובר על הסכם ממון, גירושין, צוואות או שלחילופין ירושות? ולא פחות חשוב, עליכם לבדוק עם עצמכם האם המטרה המרכזית העומדת מאחורי הפנייה הינה לשם ייעוץ מקצועי או שלחילופין אתם מעוניינים בשירותיו של עו"ד משפחה אשר מחזיק בארגז כלים רחב שיאפשר לו להעניק תמורה הולמת עבור ההשקעה הכספית שלכם, דבר שלא פעם יבוא לידי ביטוי בייצוג שישרת את האינטרסים שלכם במהלך ההליך. אי לכך, אפשר לומר באופן חד משמעי כי הבנת מלוא הצרכים האישיים שלכם טרם הגעתכם אל מעמד הבחירה יכולים לסייע לכם בצורה נרחבת בבחירת עורך הדין הנכון.

2.נסו להוציא כמה שיותר נתונים  בעת בה אנו מדברים על עורכת דין משפחה בכרמיאל הרי שמדובר על איש מקצוע שחייב להיות מקצוע ומיומן וכן, במטרה להעניק את השירות האידיאלי לקהל לקוחותיו, חשוב שאותו ערך דין לא ינוח על עלי הדפנה ויקפיד להתעדכן בכל הסובב סביב תעשיית דיני המשפחה. במטרה לוודא כי אתם אכן מבצעים את הבחירה הנכונה, זו שתענה על הצרכים שלכם בצורה האופטימלית, הרי שקיים משקל רב לאיסוף נתונים אודות עורך הדין עליו שמתם עין. על כן, ההמלצה המרכזית תהיה לבקש תעודות רלוונטיות, לנסות לאתר המלצות וחוות דעת שונות מלקוחות קודמים, לעיין בתיק עבודות ולמעשה, לגשת ישירות לכל סוג מידע כזה או אחר שיסייע לכם בגיבוש הבחירה האידיאלית.

3.לא לוותר על פגישת ייעוץ  פרמטר נוסף וחשוב לא פחות יהיה להגיע אל פגישת הייעוץ שכן, הדרך האידיאלית להתרשם מעורך הדין עליו שמתם עין תהיה באמצעות הפגישה האישית, בין אם מדובר על פגישה פרונטלית ובין אם מדובר על פגישה טלפונית. ההמלצה תהיה להגיע אל פגישת הייעוץ כאשר אתם אכן מוכנים לקראתה שכן, מומלץ לוודא שאתם מגיעים עם השאלות הנכונות, שאלות כאלה אשר התשובות אותן תקבלו עליהן, יאפשרו לכם לעמוד את התמונה המלאה אודות רמת המקצועיות, ארגז הכלים והניסיון אותם מחזיק עורך הדין הייעודי. נוסף על האמור, במעמד הפגישה יהיה עליכם לבדוק כי אתם אכן מחזיקים בחיבור אישי עם עורך הדין שלכם, דבר שיעניק לכם את האפשרות לגבש החלטה מושכלת ומתאימה יותר.

באדיבות עורכת דין בכרמיאל –  אירנה אייזנברג

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן