עו"ד תעבורה

0
291
קרדיט Canva

במקרים רבים מדי נהגים שקיבלו זימון לחקירה או נתפסו מבצעים עבירת תעבורה מוותרים על הייעוץ שמגיע להם בזכות להתייעץ עם עו"ד תעבורה שיכול לסייע להם. היחס הלא מקל לעבירות תנועה בבית המשפט ובמשטרה גורם לכך שאתם עלולים לשלם ביוקר בגלל טעויות בחקירה או בתיעוד העבירות שלכם לכאורה, ולכן רצוי מאוד לא לוותר מהרגע הראשון ולפנות לייעוץ. הייעוץ חשוב במיוחד לפני חקירה במשטרה משום שאתם עשויים לגלות מהר מאוד שהאינטרס של המשטרה הוא לא לזכות אתכם אלא לתפוס אשמים, ואתם כבר נמצאים שם אז לא יוותרו עליכם בקלות כל כך. לכן, עו"ד אלי אנושי ממליץ בכל מקרה כזה לפנות מיד לייעוץ אצל עו"ד שמלווה אתכם מהרגע הראשון ולא נותן לכם להפליל את עצמכם או לגרום לעצמכם נזק בלתי הפיך במסירת גרסה שאי אפשר להפריך. במקרה שכבר קיבלתם זימון למשפט כי הוגש נגדכם כתב אישום, זה בוודאי לא הרגע לנסות להגן על עצמכם לבד כי התוצאה עלולה להיות קשה מאוד עבורכם.

עבירות חמורות עד קלות

יש עבירות שנחשבות קלות יותר יחסית מעבירות חמורות אבל גם הן עלולות לגרום לכך שתסבלו מסנקציות שיוטלו עליכם מקנסות ועד עונש מאסר על תנאי, שלא לדבר על פסילה ושלילה של הרישיון. עבירות כמו נהיגה בהשפעת חומרים אסורים, נהיגה בזמן פסילה ושלילה, מהירות מופרזת ומעבר באור אדום נחשבות לקשות במיוחד וחובה לקבל הגנה משפטית על כל מקרה כזה. לא מומלץ לנסות להגן על עצמכם לבד אלא לקבל לפחות ייעוץ משפטי. כשקורה משהו כזה אתם חייבים לנהוג כחוק ולשתף פעולה במידת האפשר עד הרגע שבו אומרים לכם במפורש שאתם יכולים להתקשר להתייעץ עם עו"ד תעבורה.

מה חשוב לדעת על נהיגה בשכרות?

כמו כל עבירת תעבורה חמורה של נהיגה בשכרות האכיפה מתחילה בפסילה מנהלית שלאחריה חובה להתייעץ עם עו"ד תעבורה. יש לנהל את התיק בצורה כזאת שלאחריה תוכלו לצאת עם כתב אישום קל ככל האפשר ואפילו זיכוי במקרה שלא מצליחים להוכיח שהמכשיר שבדק את דמכם היא מכויל או מדויק. יש דרכים שונות לטפל במקרים כאלה ולכן עורך הדין ושופט התעבורה בדימוס אלי אנושי מציע לכל מי שנתקל במחסום כזה ורישיונו נפסל מנהלית לפנות מיד לייעוץ משפטי כדי לקבל ליווי של עו"ד מהרגע הראשון. חייגו כבר עכשיו 050-5738228

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן